13
10
2018

Balog Nátán világcsúccsal bronzérmes

Írta: Berke Lóránd 0

Balog Nátán a Marvel Team SE ifjúsági világ- és Európa-bajnok fekvenyomója 190 kg-os elképesztő ifjúsági világcsúccsal bronzérmet szerzett a felnőtt Fekvenyomó Európa-bajnokságon, Luxembourgban! A 17 éves vésztői világbajnok az orosz Alexander Grigorjev világrekordját adta át a múltnak a 66 kg-os súlycsoportban.

 

Egyesületünk és városunk történetében ez az első világcsúcs, Nátán teljesítményéről aMagyar Erőemelő Szövetség elnöke,Rónaszéki András is elismerően nyilatkozott:

Nagyon magabiztosan versenyzett, jól időzíttette a felkészülését, így az ifjúsági korosztályban mindent elért fekvenyomásban, és biztos vagyok benne, hogy jövőre Tokióban a junior korosztály világbajnokságán is bizonyítani fog!


Balog Nátán kifejezetten a világcsúcs megdöntése miatt utazott el a felnőttek kontinens-viadalára. Minden szakmabeli legbelül reménykedett benne, hogy odaérhet a dobogóra is, hiszen hosszú hónapok munkája állt a terv mögött. Eredetileg az áprilisi afrikai világbajnokságon tervezte a világrekord megdöntését, de ott nem sikerült ez. Nátán következő nemzetközi versenye Tokióban lesz jövő májusban, immár a juniorok között.
Huszonkét éve egy garázsban készültünk az első versenyünkre a szüleink által készített fekpadon, nemzetközi versenyekről álmodni sem mertünk… Bő két évtizeddel később ezt a napot is megélhettük, így egyesületünk történetében minden idők legeredményesebb évét tudhatjuk magunk mögött.

A Marvel Team SE sikeressége nagyban annak is köszönhető, hogy évek óta töretlenül támogatják egyesületünket különböző formában.
Köszönjük a Magyar Erőemelő Szövetségnek, Rónaszéki András elnök úrnak.
Köszönjük Vésztő Város Önkormányzatának, Molnár Sándor polgármester úrnak, a Vésztői Városüzemeltetési Irodának,
Alföldvíz Zrt,
Bagó Lajos,
Barkacs-Mix,
Biotech USA
Dekorpont ,
Dr. Giczei Ilona
Dr. Juhász Lajos
Farkas János,
Jámbor Anita,
Karkas Anikó,
Keacio -Art Kft,
Kert-Land Kft,
Kukla József,
Layer Kft,
Liget- Gasztró ,
Lovász György ( Atlas-Sport KFT.),
Hungaropharma Kft.
Mikó Imre,
Nagy János,
ORYZA-Hántoló Kft. Dévaványa ( Reile Tamás ).
OTP BANK,
Pap Sándor,
Pascal Kölgen,
Profood Flexum Kft. Mosonmagyaróvár ( Domokos Zsolt )
Sinka István Művelődési Központ,
Rábai Zoltán,
Szántó József,
Vésztői Vadásztársaság
Varázs Üzlet,
Varga Sándor, ( Livita-Dorta Kft.)
Varietas Vendéglő,
Veress Sándor,
állandó média partnereink Beol.hu, BMSEXTRA.hu és a többi támogatóinknak, hogy támogatják egyesületünket!
Az adójuk 1%-át felajánlóknak, tagjainknak, szurkolóinknak.

írta: Berke Lóránd

Marvel Team SE 2018.