Notice: WC_Cart::get_cart_url használata nem támogatott a 2.5 verzió óta! Ezt javasoljuk helyette: wc_get_cart_url. in /web/var/www/clients/client147/web250/web/wp/wp-includes/functions.php on line 3893
23
11
2019

Kedden egyesületünkben forgat a DIGI SPORT

Írta: Berke Lóránd 0


Kedden egyesületünkben forgat a DIGI SPORT!
Nem csak idősebb korunkra válhatunk példaképpé, sokan már tizenévesen azok lesznek! A DIGI Sport “A NAP HŐSE” sorozat olyan fiatal tehetségeket mutat be, akik teljesítményükkel, eredményeikkel kiemelkednek a kortársaik közül.

A DIGI Sport kiemelten fontos feladatának tekinti az utánpótlás-nevelés eszményét, ezért kíván nyilvánosságot biztosítani ezeknek a tehetségeknek, így megismerhetjük a jövő sikeres sportolóit!
🏋️‍♂️🤼‍♀️🤾🏊🏻‍♀️
Minél több fiatalt szeretnénk ösztönözni arra, hogy kezdjen el mozogni, sportolni, hogy megtalálja a hozzá legjobban passzoló sportágat, sikereket érjen el és így éljen teljesebb, boldogabb, sikeresebb életet.

írta: Berke Lóránd

Marvel Team SE 2020.