Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/var/www/clients/client147/web250/web/wp/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/var/www/clients/client147/web250/web/wp/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/var/www/clients/client147/web250/web/wp/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3689

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /web/var/www/clients/client147/web250/web/wp/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /web/var/www/clients/client147/web250/web/wp/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Tizedszer az élen csapatban a vésztői Marvel Team SE

Notice: WC_Cart::get_cart_url használata nem támogatott a 2.5 verzió óta! Ezt javasoljuk helyette: wc_get_cart_url. in /web/var/www/clients/client147/web250/web/wp/wp-includes/functions.php on line 3893
11
11
2019

Tizedszer az élen csapatban a vésztői Marvel Team SE

Írta: Berke Lóránd 0

Orosházán, a Táncsics Mihály Gimnázium sportcsarnokában rendezte meg 2019.11.09-én  a Magyar Erőemelő Szövetség megbízásából az Orosházi Toldi SE az idei Ifjúsági–, Junior–, Felnőtt– és Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokságot, amelyen jól szerepeltek egyesületünk versenyzői.

A hölgyeknél a juniorok mezőnyében a 63 kg-osok között Szabó Lili 95 kg-os nyomással aranyérmet nyert, a felnőttek között pedig a második helyen végzett.

Idén is egyesületünk nyerte a pontversenyt a magyar bajnokságon. Tíz éve zsínorban egyesületünk nyeri a pontversenyt.

A férfiaknál a juniorok mezőnyében Balog Nátán 74 kg-ban 160 kg-os teljesítménnyel a dobogó legfelső fokára állhatott. A felnőtt férfiak között 74 kg-ban kettős vésztői siker született, Balog Nátán magyar bajnoki címet szerzett 160 kg-mal, míg Tóth László 130 kg-os eredménnyel a második helyen végzett. A 83 kg-os súlycsoportban Szívós Ádám 172,5 kg-ig jutott, és ezzel ezüstérmes lett.

A 93 kg-osok mezőnyében Nemes Róbert 232,5 kg-os teljesítménnyel újabb magyar bajnoki címét szerezte meg. A +120 kg-osok között is kettős vésztői siker született. A magyar bajnoki címet Cserna János nyerte el, aki 245 kg-ig jutott, és csak könnyebb testsúlyával előzte meg klubtársát a szintén 245 kg-os eredményt elérő Csüllög Bélát.

A férfi pontverseny végeredménye:
1. Marvel Team SE, Vésztő 54 pont,
2. RKA Erőművek 34,
3. Tabi Fitness SE 31.

írta: Berke Lóránd


Notice: compact(): Undefined variable: limits in /web/var/www/clients/client147/web250/web/wp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853

Notice: compact(): Undefined variable: groupby in /web/var/www/clients/client147/web250/web/wp/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 853
Marvel Team SE 2020.